ΑΓΩΝΑΣ 10Κ – ΔΙΑΔΡΟΜΗ (Α) (9400 μ.) (Multi-Terrain) – Άνδρες >= 1996 (18 ετών και άνω)

1 Ντάφας Κοσμάς 36’59» 1980 837
2 Τασσόπουλος Δημήτριος 38’27» 1982 754
3 Βαφειάδης Ιωάννης 40’23» 1988 672 Outrun
4 Αγάθος Σπυρίδων 40’55» 1970 796
5 Χάδος Αθανάσιος 43’31» 1978 757
6 Blahur Jan 43’43» 1968 813
7 Μολυβάτος Κωνσταντίνος 43’47» 1973 774
8 Milinski Alexander 44’01» 1966 773
9 Stijn Capan 45’29» 1972 600
10 Nitzke Kai 45’34» 1974 722
11 Lehman Thomas 46’20» 1979 752
12 Barendiek Anno 46’30» 1965 723
13 Kapituka Martin 46’31» 1976 714
14 Τσιώλης Γεώργιος 46’45» 1972 854 Κάσσιος Δίας
15 Πέτκος Αθανάσιος 47’10» 1966 713
16 Γεώργος Παναγιώτης 47’30» 1959 678 Ομάδα Μαραθ/ων Αχαρνών
17 Ματσούκας Μιχαήλ 47’38» 1978 701
18 Pavlovic Svetozar 47’58» 1979 839
19 Κοντογιώργης Σπυρίδων 48’12» 1971 685 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
20 Μόλτσας Αθανάσιος 48’16» 1951 742
21 Μπουχώρης Πέτρος 48’20» 1973 705
22 Lang Alexander 48’35» 1971 833
23 Αυλωνίτης Σπυρίδων 50’10» 1965 669 Αρχίλογος
24 Πανδής Γεράσιμος 50’20» 706
25 Κοσκινάς Γεώργιος 50’30» 1993 834
26 Kάκος Αναστάσιος 50’35» 1970 768
27 Αλεξάκης Κωνσταντίνος 51’22» 1965 759
28 Αδαμακόπουλος Γεώργιος 51’37» 1977 787
29 Nicholas Matthew 53’05» 1976 808
30 Χειμαριός Πέτρος 53’08» 1967 736
31 Wieselen Martin 53’10» 1980 749
32 Δέδες Βασίλης 54’15» 1966 684 Εθελ. ομάδα Ασπροπύργου «ΘΡΙΑ»
33 Pfeifer Werner 55’12» 1968 732
34 Νικομάνης Αθανάσιος 55’38» 1977 821
35 Boendfeld Johannes 56’04» 1986 791
36 Ανυφαντής Σπυρίδων 56’34» 1982 794
37 Φαγογένης Νικόλαος 56’36» 1969 760
38 Πουλημένος Σπυρίδων 56’37» 1967 766
39 Κοτσάνης Αναστάσιος 57’01» 1964 687 Σύλλογος δρομ. υγ. Πειραιά
40 Πορφύρης Αριστοτέλης 1,01’01» 1968 793
41 Κυπριώτης Μιχάλης 1,01’10» 1959 691
42 Λιτσαρδόπουλος Κωνσταντίνος 1,01’11» 1963 783
43 Λιτσαρδόπουλος Νικόλαος 1,01’40» 1987 785
44 Stricker Michael 1,02’20» 1964 734
45 Vanhove Dirk Daniel 1,03’11» 1964 853
46 Polster Klaus Martin 1,03’46» 1963 792
47 Πανδής Γεράσιμος 1,04’46» 1943 712 ΣΕΒΑΣ Κέρκυρας
48 Αθηναίος Αλέξιος 1982 660 Α.Ο. Κέρκυρας Στίβος

 

ΑΓΩΝΑΣ 10Κ – ΔΙΑΔΡΟΜΗ (Α) (9400 μ.) (Multi-Terrain) – Γυναίκες >= 1996 (18 ετών και άνω)

1 Έβερτ Σταυριάνθη 48’11» 862 1989
2 Van De Wal Cora 49’48» 856 1964
3 Muller-Wippermann Tanta 53’34» 868 1968
4 Nicke Heseler 1,02’20» 888
5 Πανδή Ελένη 1,03’45» 866 1979
6 Στούμπου Ελένη 1,04’55» 880 1979
7 Brown  Cathrine 1,11’38» 855 1967
8 Αγαπητού Χρύσα 1,11’38» 857 1979
9 Πανδή Βασιλική 1,12’46» 867 1976

 

ΑΓΩΝΑΣ 5Κ – ΔΙΑΔΡΟΜΗ (Β) (4700μ) (Εναλλακτική Διαδρομή) – Α’ Κατηγορία – Άνδρες 1998-99 (16 και 15 ετών)

1 Καββαδίας Χρήστος 22’03» 474 1998
2 Καντιώτης Ιωάννης 22’53» 484 1999
3 Κωστάκης Σταμάτιος 23’37» 483 1998
4 Σιμώνη Γκόγκος 25’09» 486 1999
5 Πανδής Γιώργος 28’01» 485 1998
6 Κοτσάνης Φώτιος 28’57» 475 1999
7 Folk Florian 29’11» 478 1998
8 Κωτατής Αριστείδης-Ερμής 30’30» 477 1988
9 Κοντονής Ιάσωνας 33’28» 480 1999
10 Τσιριγώτης Χριστόφορος DNF 479 1999

 

ΑΓΩΝΑΣ 5Κ – ΔΙΑΔΡΟΜΗ (Β) (4700μ) (Εναλλακτική Διαδρομή) – Α’ Κατηγορία – Γυναίκες 1998-99 (16 και 15 ετών)

1 Κουλούρη Μαριλένα 27’04» 488 1998 ΑΕ Λευκίμμης
2 Σούζου Ευτυχία 27’04» 487 1999 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

 

ΑΓΩΝΑΣ 5Κ – ΔΙΑΔΡΟΜΗ (Β) (4700μ) (Εναλλακτική Διαδρομή) – Β’ Κατηγορία – Άνδρες 1996-97 (18 και 17 ετών)

1 Καββαδίας Κωνσταντίνος 20’12» 496 1996
2 Χιούσης Σπυρίδων 24’23» 491 1997
3 Τσαπέλας Χρήστος 25’22» 493 1997
4 Κοντόνης Μάριος 26’24» 495 1997
5 Μίαρης Μάριος-Κων/νος 28’53» 490 1997
6 Gjonaj Ardit 30’00» 492 1976
7 Καπόνης Αλέξανδρος 31’44» 494 1996

 

ΑΓΩΝΑΣ 5Κ – ΔΙΑΔΡΟΜΗ (Β) (4700μ) (Εναλλακτική Διαδρομή) – Β’ Κατηγορία – Γυναίκες 1996-97 (18 και 17 ετών)

1 Αργυρού Αγαθή 27’05» 497 1997

 

ΑΓΩΝΑΣ 5Κ – ΔΙΑΔΡΟΜΗ (Β) (4700μ) (Εναλλακτική Διαδρομή) – Γ’ Κατηγορία – Άνδρες >= 1995 (19 ετών και άνω)

1 Στόικος Μιχάλης 20’13» 536 1983
2 Απέργης Ιωάννης 21’08» 500 1992
3 Μπίσχος Θεόδωρος 22’40» 507 1972
4 Καρβούνης Γεώργιος 24’40» 508
5 Ραυμόνδης Ονούφριος 26’42» 505 1995
6 Καββαδίας Μιχάλης 28’00» 506 1995
7 Elezi Agim 30’10» 543 1978
8 Alston Andrew 31’12» 530 1995
9 Eismann Klaus 32’07» 524 1964
10 Μήλας Κωνσταντίνος 33’08» 503 1995
11 Καββαδίας Κωνσταντίνος-Μιχαήλ 34’43» 501 1988
12 Καββαδίας Αθανάσιος 34’46» 502 1956
13 Πανδής Δημήτρης 36’40» 504 1987
14 Νικολάου Κωνσταντίνος 37’20» 531 1966
15 Καντιώτης Κυριάκος 38’12» 542 1965
16 Πανδής Σπυρίδων 549 1964

 

ΑΓΩΝΑΣ 5Κ – ΔΙΑΔΡΟΜΗ (Β) (4700μ) (Εναλλακτική Διαδρομή) – Γ’ Κατηγορία – Γυναίκες > = 1995 (19 ετών και άνω)

1 Βίνου Ήρα 31’02» 561
2 Μοτσενίγου Βασιλική 33’07» 559 1970
3 Eismann Suzi 33’15» 581 1967
4 Αργυροκαστρίτη Κυριακή 34’45» 557 1992
5 Alston April 35’08» 562 1967
6 Sengl-Kavadias Anita 36’16» 554 1958
7 Δουκάκη Άννα-Μαρίνα 36’20» 582 1990
8 Κατσανάκη Φώτω 36’38» 558 1984
9 Μυρίλλα Ζαχαρένια 36’55» 571 1967
10 Γκίκα Αθηνά 38’01» 564 1982
11 Μεσάζου Αγγελική 38’10» 563 1969

 

ΑΓΩΝΑΣ 1Κ – ΔΙΑΔΡΟΜΗ (Γ) (800μ) (Καλντερίμι) – Α’ Κατηγορία – Αγόρια 2000-01 (14 και 13 ετών)

1 Κούρκουλος Στυλιανός 2’22» 3 2001 Κερκυραικός
2 Παγιατάκης Ανδρέας 2’32» 4 2000 Κερκυραικός
3 Malazi Afrim 3’03» 2 2001
4 Σταμάτης Χρήστος 3’55» 1 2001
5 Milinski Angelo 6’49» 5 2000