ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΒΒΑΔΙΕΙΑ 2018

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΚΑΒΒΑΔΙΕΙΑ 2018 ΑΓΩΝΑΣ – ΘΕΣΜΟΣ ΜΕ ΑΡΩΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ

Επιτυχημένα τα ΚΑΒΒΑΔΙΕΙΑ 2018 που διοργανώθηκαν Κυριακή 19 Αυγούστου στις Αργυράδες. Την οργάνωση για φέτος ανέλαβαν ο Πολιτιστικός Σύλλογος Αργυράδων, ο Κρόνος και ο Πεζοπορικός Σύλλογος Μαραθιά. Οι αγώνες περιελάμβαναν δρόμους 1 χλμ μια μικρούς κάτω των 14 ετών, 5 χλμ και 10 χλμ σε ανώμαλο δρόμο στο ελαιώνα των Κορισσίων, από τη παραλία του Αγίου Γεωργίου ως το Μαραθιά και τερματισμό στη πλατεία της Παναγίας στις Αργυράδες. Μεγάλο πλήθος θεατών παρακολούθησαν τους αγώνες δρόμου. Περίπου 180 αθλητές και 80 εθελοντές συμμετείχαν στην εκδήλωση. Θεαματική η συμμετοχή πάνω από 100 μικρών παιδιών στους 4 αγώνες του 1 ενός χιλιομέτρου!

Τιμήθηκαν από την οργανωτική επιτροπή οι Κερκυραίοι αθλητές που διακρίθηκαν στο στίβο το 2018: Η Καρύδη Σπυριδούλα, πρωταθλήτρια στο τριπλούν και στο μήκος κορασίδων, η οποία έτρεξε και στα 5 χλμ όπου κατετάγη 2η, ο Μονόπωλης Δημήτρης πρωταθλητής στο τριπλούν ανδρών, ο Δουκατέλης Σπύρος-Ηλίας πρωταθλητής 200 μέτρων και η Δόση Παναγιώτα πρωταθλήτρια άλματος σε ύψος.

Παραβρέθηκαν στη διοργάνωση και βράβευσαν τους νικητές η αντι-περιφερειάρχης Κέρκυρας Πανδή Νικολέττα, ο αντιδήμαρχος νότου Ασπιώτης Αλέξανδρος, ο αντιδήμαρχος τουρισμού Καββαδίας Βασίλειος, ο πρόεδρος των γυμναστών Κέρκυρας και του εθνικού συμβουλίου κατά των ναρκωτικών Πέρρος Νικόλαος, ο προπονητής του κερκυραϊκού γυμναστικού συλλόγου και ομοσπονδιακός προπονητής Σκορδίλης Παύλος, ο πρόεδρος του πολιτιστικού συλλόγου Αργυράδων Καββαδίας Αγγελος,  ο πρόεδρος του αγροτικού συνεταιρισμού Αργυράδων Καββαδίας Τηλέμαχος, εκπρόσωπος του Κρόνου Μηνάς Νικόλαος, ο πρωτοπρεσβύτερος Αριστείδης Κουλούρης, ο Γυμναστής της ΑΕ Λευκίμμης Μακαντάνης Βασίλης, ο πρώτος νικητής των Καββαδίειων του 1963 Γκίνης Νικόλαος και ο μέγας χορηγός των αγώνων επί σειρά ετών Καλούδης Βασίλης (Lord Travel).

Εκτός του μεγάλου χορηγού, δεκάδες ήταν οι επιχειρήσεις που στήριξαν την εκδήλωση με τις προσφορές τους και χωρίς αυτούς δεν θα ήταν δυνατόν να πραγματοποιηθεί η εκδήλωση και τους ευχαριστούμε. Πλήρης κατάλογος των επιχειρήσεων θα ανακοινωθεί στη σελίδα www.kavvadieia.gr.

Σημαντική η συμμετοχή των δεκάδων εθελοντών κατά μήκος της διαδρομής, στη τροφοδοσία και στην υποστήριξη. Έδωσαν παλμό και χρώμα στην εκδήλωση και ενθάρρυναν τους αθλητές στη προσπάθειά τους.

Η εκδήλωση πλαισιώθηκε από τη παράσταση του Χορευτικού Ομίλου Περιβολίου στο τερματισμό του αγώνα που έδωσε ρυθμό και ενέργεια σε αθλητές και θεατές.

Η οργανωτική επιτροπή θέλει να ευχαριστήσει ιδιαίτερα: Τη Γενική Κλινική Κέρκυρας «Αλέξανδρος Μάστορας» για τη προσφορά ενός ασθενοφόρου. Την Ελληνική Ομάδα Διάσωσης για την κάλυψη της διαδρομής στο τομέα της ασφάλειας. Την εταιρία Αχιλλέας Τουρς (Κάντας Αναστάσιος) για τη προσφορά ενός λεωφορείου για τη μεταφορά των αθλητών. Τον Πεζοπορικό Σύλλογο Μαραθιά για τη προσπάθειά του ανάδειξης και σηματοδότησης των ιστορικών μονοπατιών του κάμπου των Κορισσίων.

Ευχαριστούμε όλους τους αθλητές, εθελοντές, γυμναστές και θεατές και δίνουμε ραντεβού για του χρόνου.

Τα αποτελέσματα με τους πρώτους νικητές των δρόμων είναι:

ΑΓΩΝΑΣ 10Κ – (9400 μ.) – Άνδρες (open)

ΘΕΣΗ ΑΡΙΘΜΟΣ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 19 Νικολούζος Σπυρίδων 41´13´´
2 2 Reaf David 44´01´´
3 13 Μουχλιανίτης Αγγελος 44´55´´
ΑΓΩΝΑΣ 10Κ – (9400 μ.) – Γυναίκες (open)
ΘΕΣΗ ΑΡΙΘΜΟΣ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 100 Κουλούρη Αθηνά 55´11´´
2 96 Puzio Lucia 55´26´´
3 95 Σπανού Ελένη 1:00´22´´
ΑΓΩΝΑΣ 5Κ – (4700μ) – Άνδρες (open)
ΘΕΣΗ ΑΡΙΘΜΟΣ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 106 Τσιριγγάκης Σταμάτης 19´18´´
2 117 Πατρίκιος Ιωάννης 21´20´´
3 114 Αλεξάκης Εμμανουήλ 21´57´´

ΑΓΩΝΑΣ 5Κ – (4700μ) – Γυναίκες (open)

ΘΕΣΗ

ΑΡΙΘΜΟΣ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1 200 Σατκλίφ Στεφανία 22:16
2 193 Καρύδη Σπυριδούλα 27´09´´
3 199 Βάρελη Ελμίνα 31´30´´
ΑΓΩΝΑΣ 1Κ – (800μ) Αγόρια 2004-06 (14 έως και 12 ετών)
ΘΕΣΗ ΑΡΙΘΜΟΣ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 206 Καρβούνης Αγησίλαος 2:21
2 205 Βαβίλης Βασίλης 2:22
3 208 Καββαδίας Αριστείδης 2:24
ΑΓΩΝΑΣ 1Κ – (800μ) – Κορίτσια 2004-06 (14 έως και 12 ετών)
ΘΕΣΗ ΑΡΙΘΜΟΣ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 299 Σαμοίλη Αρετή 2:32
2 298 Σαμοίλη Ελένη 2:36
3 295 Μαλάση Σάρα 2:38
ΑΓΩΝΑΣ 1Κ – (800μ) – Αγόρια <= 2007 (11 ετών και κάτω)
ΘΕΣΗ ΑΡΙΘΜΟΣ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 309 Μακαντάνης Κωνσταντίνος 2:05
2 325 Κουλούρης Αρσένης 2:06
3 320 Καρβούνης Κωνσταντίνος 2:07
4 330 Παναγιωτάκης Άγγελος 2:07
ΑΓΩΝΑΣ 1Κ – (800μ) – Κορίτσια <= 2007 (11 ετών και κάτω)
ΘΕΣΗ ΑΡΙΘΜΟΣ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 396 Καββαδία Βασιλική 2:56
2 389 Κούστα Φιόρη 2:57
3 394 Βλάσση Ελένη 2:57

ΤΑ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΚΟΛΟΥΘΑ

ΑΓΩΝΑΣ 10Κ – ΔΙΑΔΡΟΜΗ (Α) (9400 μ.) (Multi-Terrain) – ΑΝΔΡΕΣ(OPEN)  ΣΕΙΡΑ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
Θέση Χρόνος No  BID Επίθετο Όνομα Όνομα πατρός Έτος γέννησης
1 41:13 19 ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1981
2 44:01 3 REAY DAVID MACCOLA 1969
3 44:55 13 ΜΟΥΧΛΙΑΝΙΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1977
4 45:16 22 VALENTINO DOMENICO VICENZO 1970
5 46:54 21 ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1996
6 47:32 18 ΠΟΛΙΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1982
7 47:47 14 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1985
8 48:22 23 ΠΕΤΚΟΣ ΘΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1966
9 49:00 25 ΜΙΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000
10 50:25 11 TUTE MATTEION MICHEL 1979
11 50:23 5 SPARKS GLYN 1977
12 52:24 9 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1981
13 52:32 17 ΚΑΣΚΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1981
14 54:56 20 KETCHIN LEO JOHN 1972
15 56:06 10 ΑΛΕΚΙΖΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1970
16 57:26 6 ΚΑΚΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΥΡΩΝ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1984
17 1:00:01 4 GRAHM DAVID 1968
18 1:00:05 16 ΚΗΠΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1983
19 1:01:24 8 ΚΛΟΥΤΣΙΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1976
20 1:01:25 7 ΚΟΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1969
21 1:05:50 24 ΚΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1974
22 1:07:51 15 ΖΕΡΒΟΣ ΦΩΤΗΣ ΜΗΛΤΙΑΔΗΣ 1961
23 1:13:36 2 ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1976
24 DSQ 12 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1974

ΑΓΩΝΑΣ 10Κ – ΔΙΑΔΡΟΜΗ (Α) (9400 μ.) (Multi-Terrain) – Γυναίκες (OPEN) / ΣΕΙΡΑ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

Θέση Χρόνος No Επίθετο Όνομα Όνομα πατρός Έτος γέννησης
1 55:11 100 ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΘΗΝΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1975
2 55:26 96 PUZIO LUCIA SALVATORE 1973
3 00:22 95 ΣΠΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994
4 1:02:42 98 ΓΕΩΡΓΟΠΑΛΗ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1975
5 1:07:52 97 ΑΡΜΕΝΙΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1982
6 1:12:15 99 ΚΟΝΤΖΙΑΛΗ ΕΛΕΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1969

ΑΓΩΝΑΣ 5Κ – ΔΙΑΔΡΟΜΗ (Β) (4700μ) (Εναλλακτική Διαδρομή) – Άνδρες (OPEN) / ΣΕΙΡΑ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

Θέση Χρόνος No Επίθετο Όνομα Όνομα πατρός Έτος γέννησης
1 19:18 106 ΤΣΙΡΙΓΓΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1996
2 21:20 117 ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1979
3 21:57 114 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2001
4 21:58 103 ΒΑΡΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004
5 24:46 104 ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ – ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1990
6 25:11 118 ΠΑΝΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1986
7 25:55 101 ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003
8 26:27 102 ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002
9 26:56 122 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 1987
10 27:06 123 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1979
11 27:22 113 ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1975
12 27:24 127 ΛΟΥΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΗΛΙΑΣ 2000
13 28:51 124 SCHNEIDER JOHANNES GERHARD 1965
14 29:10 120 ΠΑΝΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1999
15 29:12 108 MILLS PHIL FRANK 1970
16 30:00 126 ΔΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998
17 30:05 111 ΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1988
18 31:30 119 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1986
19 31:36 112 ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 1971
20 31:38 121 ΚΑΤΑΒΑΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002
21 32:46 107 ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1993
22 33:55 115 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1977
23 33:56 116 ΠΑΝΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1987
24 34:41 105 ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ 1995
25 36:49 109 ΡΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1976
26 38:16 110 ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΕΡΡΙΚΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2001
27 38:41 125 ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1956

ΑΓΩΝΑΣ 5Κ – ΔΙΑΔΡΟΜΗ (Β) (4700μ) (Εναλλακτική Διαδρομή) – Γυναίκες (OPEN) / ΣΕΙΡΑ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

Θέση Χρόνος No Επίθετο Όνομα Όνομα πατρός Έτος γέννησης
1 22:16 200 ΣΤΑΚΛΙΦ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΡΟΜΠΕΡΤ 1989
2 27:09 193 ΚΑΡΥΔΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2001
3 31:30 199 ΒΑΡΕΛΗ ΕΛΜΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003
4 31:32 194 REITMAIR EVELYN 1967
5 31:57 197 GORDON ALEXANDRA REG WEBB 1977
5 31:57 195 ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗ ΕΜΙΛΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1976
6 33:53 196 ΚΟΦΙΝΑ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 1983
7 34:23 192 STRAASS HEIBR ROLF 1969
8 36:46 191 KAVVADIA ANITA BENEDIKT 1958

ΑΓΩΝΑΣ 1Κ – ΔΙΑΔΡΟΜΗ (Γ) (800μ) (Καλντερίμι) – Α’ Κατηγορία – Αγόρια 2004-06 (14 έως και 12 ετών)

Θέση Χρόνος No Επίθετο Όνομα Όνομα πατρός Έτος γέννησης
1 2:21 206 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ  ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2004
2 2:22 205 ΒΑΒΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2006
3 2:24 208 ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ 2006
4 2:26 204 ΝΕΡΑΪΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006
5 2:28 207 MIHARREMI ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΛΤΙΝ 2006
6 2:30 202 ΙΑΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΑΣ – ΙΩΣΗΦ ΣΤΑΥΡΟΣ 2006
7 2:31 210 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005
8 2:34 203 ΝΙΚΟΜΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2006
9 3:03 209 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005

ΑΓΩΝΑΣ 1Κ – ΔΙΑΔΡΟΜΗ (Γ) (800μ) (Καλντερίμι) – Α’ Κατηγορία – Κορίτσια 2004-06 (14 έως και 12 ετών)

Θέση Χρόνος No Επίθετο Όνομα Όνομα πατρός Έτος γέννησης
1 2:32 299 ΣΑΜΟΪΛΗ ΑΡΕΤΗ 2006
2 2:36 298 ΣΑΜΟΪΛΗ ΕΛΕΝΗ ΕΡΣΕΝΗΣ 2005
3 2:38 295 ΜΑΛΑΣΗ ΣΑΡΑ ΛΕΩ 2005
4 2:40 293 ΜΙΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2005
5 3:06 297 ΜΑΚΑΝΤΑΝΗ ΜΑΡΙΑ – ΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛΗΣ 2005
6 3:13 300 ΚΑΒΒΑΔΙΑ ΕΛΙΖΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006
7 3:42 296 ΛΟΥΜΑΚΗ ΑΘΗΝΑ ΗΛΙΑΣ 2006
8 4:04 294 ΙΣΕΡΗ ΣΟΦΙΑ ΚΙΜΩΝ 2006
CNL 292 ΚΑΨΟΚΑΒΑΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005

ΑΓΩΝΑΣ 1Κ – ΔΙΑΔΡΟΜΗ (Γ) (800μ) (Καλντερίμι) – Β’ Κατηγορία – Αγόρια  <= 2007 (11 ετών και κάτω)

Θέση Χρόνος No Επίθετο Όνομα Όνομα πατρός Έτος γέννησης
1 2:05 309 ΜΑΚΑΝΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2008
2 2:06 325 ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2010
3 2:07 320 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2008
3 2:07 330 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007
4 2:08 336 ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ 2007
5 2:09 332 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2008
6 2:10 326 ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΑΡΣΕΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007
7 2:12 310 ΝΑΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2007
8 2:14 308 ΒΛΑΣΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2010
9 2:20 304 ΛΙΟΥΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2008
10 2:25 302 ΠΑΝΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2008
11 2:39 314 ΚΟΥΣΤΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2009
12 2:40 303 ΠΑΝΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2010
13 2:45 322 ΓΚΙΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2008
14 2:47 344 ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2012
15 3:00 306 ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2011
16 3:01 347 ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2008
17 3:02 340 ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 2012
18 3:04 348 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2012
19 3:05 324 ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2010
20 3:07 323 ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΠΑΡΗΣ ΕΚΤΟΡΑΣ 2008
21 3:08 346 ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2011
22 3:12 307 ΔΕΡΒΙΝΙΩΤΗΣ ΡΕΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 2011
23 3:20 328 ΠΑΠΠΑΒΑΣΙΛΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2008
24 3:30 301 TSATSANAI ORESTIS 2011
25 3:32 315 ΠΑΝΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2011
26 3:38 311 ΝΑΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2008
27 3:50 318 ΒΑΒΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2008
28 4:03 317 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2008
29 4:06 319 ΒΑΒΙΛΗΣ ΙΑΣΩΝ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2010
30 4:07 335 ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ – ΑΛΚΙΝΟΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2009
31 4:09 312 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2009
32 4:12 343 ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2012
33 4:20 338 ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ 2011
34 4:25 321 ΜΑΤΑΪ ΑΓΓΕΛΟΣ ΙΖΜΙΡ 2009
35 4:30 305 ΓΛΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2010
36 4:38 333 ΚΑΨΟΚΑΒΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2008
37 4:39 329 ΠΑΝΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 2012
38 5:00 331 ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2013
39 5:05 334 ΠΑΝΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2013
40 5:10 313 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ 2010
41 5:27 327 ΠΑΝΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ – ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 2009
42 5:32 349 ΜΙΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2011
43 5:43 337 ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΙΩΝΑΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ 2014
44 5:53 341 ΓΚΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2013
45 6:15 339 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2014
45 DNF 342 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2015
46 DNF 345 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2015
47 DNF 316 ΠΑΝΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2015

ΑΓΩΝΑΣ 1Κ – ΔΙΑΔΡΟΜΗ (Γ) (800μ) (Καλντερίμι) – Β’ Κατηγορία – Κορίτσια  <= 2007 (11 ετών και κάτω)

Θέση Χρόνος No Επίθετο Όνομα Όνομα πατρός Έτος γέννησης
1 2:56 396 ΚΑΒΒΑΔΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007
2 2:57 389 ΚΟΥΣΤΑ ΦΙΟΡΗ ΑΓΓΕΛΟΣ 2007
3 2:58 394 ΒΛΑΣΣΗ ΕΛΕΝΗ ΑΝΔΡΕΑΣ 2008
4 2:59 380 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007
5 3:00 379 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007
6 3:09 388 ΜΙΑΡΗ ΤΕΡΨΙΧΟΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2008
7 3:13 390 ΝΕΡΑΪΔΑ ΕΙΡΗΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2008
8 3:18 372 ΣΠΥΡΑΚΟΥ ΝΙΚΟΛΙΝΑ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 2008
9 3:22 386 ΒΑΒΙΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2011
10 3:24 387 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2008
11 3:26 368 ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΜΑΡΙΝΑ ΓΙΑΝΝΗΣ 2009
12 3:28 381 ΚΑΒΒΑΔΙΑ ΦΑΙΔΡΑ ΕΚΤΟΡΑΣ 2010
13 3:39 400 ΝΑΣΤΟΥΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2008
14 3:53 378 ΚΑΒΒΑΔΙΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ 2009
15 4:01 369 ΚΑΒΒΑΔΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΙΧΑΛΗΣ 2008
16 4:09 395 ΙΑΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΑΥΡΟΣ 2008
17 4:14 375 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΥΡΤΩ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2013
18 4:21 382 ΚΑΒΒΑΔΙΑ ΙΟΛΗ – ΣΩΤΗΡΙΑ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2009
19 4:23 399 TSANAI VANESA 2009
20 4:26 391 ΙΣΕΡΗ ΜΑΡΙΑ – ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΚΙΜΩΝ 2009
21 4:32 384 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΡΟΔΑΝΘΗ – ΙΩΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 2010
22 4:34 398 ΠΟΛΙΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2008
23 4:34 392 ΚΟΥΤΣΙ ΑΝΤΟΝΕΛΑ ΑΦΡΙΜ 2011
24 4:37 373 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2012
25 4:40 377 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2011
26 4:41 385 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΒΑΛΕΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 2012
27 4:42 383 ΚΑΒΒΑΔΙΑ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ 2008
28 4:45 376 ΚΑΒΒΑΔΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 2007
29 4:46 397 ΒΑΡΕΛΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2010
30 4:48 374 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑΛΙΝΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2010
31 5:00 371 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2008
32 5:10 370 ΓΚΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2009
33 5:34 393 ΑΣΠΙΩΤΗ ΧΑΡΙΛΙΑΝΝΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2010